۱۸:۴۷:۳۰ | چهارشنبه, ۱۷ خرداد ۱۴۰۲

Hearing Center Moj Hearing Aid
قالب ضد آب

قالب ضد آب

  • ادمین
  • ۱۴۰۲/۰۳/۱۷
  •  5762 بازدید

خرید قالب ضد آب گوش

این قالب ضد آب گوش از مواد سیلیکونی نرم و انعطاف پذیر ساخته شده اند و سطح بیرونی آنها با پوشش نانو پوشانده شده که این عامل باعث راحتی حین استفاده از آنها می شود. این قالب ها و محافظ های

شنوایی قابل شستشو بوده و دارای خاصیت ضد حساسیت می باشند

به کار بردن قالب محافظ آب برای این نوع قالب ها مناسب تر است

 

چرا قالب های ضد آب گوش؟


زمانیکه استحمام می کنید و یا زیاد به استخر می روید، آب در گوشتان جمع شده و به دلیل گرم و مرطوب بودن کانال گوش، مکان مناسبی برای رشد برخی باکتریها می شود که باعث ایجاد عفونی شدن در گوش می شوند. به این نوع ، عفونت گوش بیرونی یا اتیت خارجی می گویند.
درهنگام بروز این مشکل اکثرا افراد احساس خارش یا درد در گوش دارند.
در این مواقع باید گوش را کاملا خشک نگه داشت و از ورود آب به آن جلوگیری کرد.

چه باید کرد؟
- ابتدا حتما به یک پزشک گوش و حلق و بینی مراجعه کنید.
- پزشکتان ممکن است داروهایی برای رفع این مشکل برای شما تجویز کند.
- باید تا بهبودی کامل از ورود آب به درون گوشتان جلوگیری کنید.
قالبهای ضد آب می تواند از نفوذ آب به گوش جلوگیری کند.
موارد ضروری تر جهت ساخت قالب محافظ آب در مراجعینی ست که دچار پارگی پرده گوش شده و نفوذ مستقیم آب به داخل کانال گوش باعث بروز مشکلات عدیده بیشتر و عدم ترمیم پارگی پرده در موارد حاد می گردد

 

قالب ضد آب گوش شناگران

قالب ضد آب گوش چیست؟

احتمالا دیده اید که که برخی افراد شناگر، هنگام شنا کردن در استخر وسیله‌ای را در گوش خود قرار می‌دهند. این وسیله که به آن قالب ضد آب گوش شناگر  شناخته می‌شود، یکی از وسایل کاربردی است که تمام افراد علاقه‌مند به شنا می‌بایست از آن استفاده کنند.

این قالب‌ها تست شنوایی سنجی از روی قالب گوش هر فرد ساخته می‌شود. به طوری که تمام مجرای گوش را به خوبی محافظت می‌کند و از ورود آب به گوش شما جلوگیری می‌کند.

درواقع این وسیله به عنوان مانعی است که نمی‌گذارد باکتری‌های موجود در آب، عفونت را وارد گوش شما بکند. در صورت عدم استفاده از این وسیله باید بعد از هر بار شنا و یا حمام کردن، آب را به طور کامل از گوش خود خارج کنید. از آنجایی که این کار عملا غیرممکن است؛ بنابراین به شما پیشنهاد می‌دهیم که از قالب ضد آب گوش استفاده کنید.

در غیر این صورت باکتری‌های موجود در آب به دلیل گرم و مرطوب‌بودن کانال ورودی گوش، در گوش شما تکثیر خواهند شد. این موضوع باعث می‌شود تا گوش شما دچار عفونت و التهاب شود. از آنجایی که مجرای گوش یک محیط بسیار کوچک است، هرگونه  عفونت و التهابی همراه با درد بسیاری است؛ در نتیجه باعث می‌شود این تفریح هیجان‌انگیز تبدیل به یک بیماری دردآور شود.

قالب ضد آب گوش شناگران یک پلاگین بسیار مهم محسوب میشود.  علاوه بر محافظت در برابر آسیب شنوایی ناشی از سر و صدا، می توانند شناگران را در برابر آسیب های آب تحریک کننده و دردناک نیز محافظت کنند.  هنگامی که شنا می کنید، معمولاً آب در گوش شما حبس می شود. و با عث مشکلات عفونت و یا .. میشود. پس بهترین راه استفاده از قالب های ضد آب گوش میباشد. ما در کلینیک فوق تخصصی موج انواع قالب ضد آب و ضد گوش سفارشی را به شما عزیزان ارائه می دهیم تا از آسیب های احتمالی ورود آب به گوش و .. جلوگیری شود. با کارشناسان مجرب ما تماس حاصل نمائید.

 


قالب گوش محافظ آب:

- از با کیفیت ترین مواد سلیکونی ساخته می شوند و بسیار با دوام می باشند.
- میانگین طول عمر آنها 4 سال بسته به سن افراد می باشد.
- قابل شستشو و بسیار راحت برای استفاده می باشند.
- دارای رنگهای متنوع هستند
- بر اساس سایز گوش افراد و به صورت سفارشی ساخته می شوند تا بهترین کارایی را در جلوگیری از نفوذ آب به درون کانال گوش داشته باشند.
- با قابلیت نصب پین جهت استفاده بهتر و راحت

 محافظ گوش از کجا بخرم؟

ما در کلینیک فوق تخصصی موج انواع محافظ ضد آب سفارشی را به شما عزیزان ارائه می دهیم تا از آسیب های احتمالی ورود به گوش و .. جلوگیری شود. با کارشناسان مجرب ما تماس حاصل نمائید.

جهت انجام تست های ادیومتری با کلینیک موج تماس بگیرید.

  مشاوره رایگان واتساپ: 09191762203