۲۱:۱۲:۳۹ | دوشنبه, ۲۸ خرداد ۱۴۰۳

Hearing Center Moj Hearing Aid
سمعک نامرئی

سمعک نامرئی

  • ادمین
  • ۱۳۹۸/۰۱/۲۷
  •  7903 بازدید

خرید سمعک نامرئی

سمعک نامرئی به سمعک های نامرئی یا مخفی در کانال نیز گفته می شود. همانطور که از نام آن پیداست، این نوع سمعک کوچک، محتاطانه و برای دیگران قابل توجه نیست.قبل از خرید سمعک نامرئی، لازم به یادآوری است که سمعک (مانند عینک یا جدیدترین کفش های نایک) ابزاری است که به ما کمک می کند از زندگی لذت ببریم. آنها نباید چیزی باشند که ما برای پنهان کردن یا مخفی نگه داشتن آن نیاز داریم. با این اوصاف ، بسیاری از افراد به سمت سبک های مخفی و نامریی کشیده می شوند که کاملاً در گوش آنها می نشیند. سمعک های نامرئی آنقدر کوچک هستند که در قسمت بیرونی گوش دیده نمی شوند. در عوض ، آنها به خوبی در مجرای گوش قرار می گیرند و اغلب به طور خاص به نیازهای شنوایی و/یا شکل گوش شما متناسب هستند.
سمعک های داخل گوشی یا نامريی متناسب با قالب گوش بیمار تهیه می شوند و اندازه آن به اندازه کانال گوش بیمار و نوع سمعک بستگی دارد.

 

قیمت سمعک نامرئی

قیمت سمعک نامرئی هوشمند خیلی بیشتر از سایر مدل‌ها نیست.

همان‌طور که در قسمت قیمت سمعک ذکر شد،  بستگی به سطح تکنولوژی به کار رفته در آن دارد.

بنابراین، قیمت سمعک نامرئی IIC یا CIC با سمعک پشت گوشی اگر سطح تکنولوژی یکسانی داشته باشند، خیلی از نظر قیمت با هم فرقی ندارند.

سمعک‌های نامرئی هوشمند از نظر تکنولوژی به سه گروه پایه (Basic)، محدوده متوسط (Mid-Range) و عالی (Premium)  تقسیم‌بندی می‌شوند.

در سمعک‌های نامرئی IIC از تکنولوژی پیشرفته‌تری استفاده می‌شود، در نتیجه نسبت به سمعک‌های دیگر قیمت بالاتری دارند.

چنانچه تکنولوژی در این سمعک‌ها محدوده متوسط (Mid-range) باشد، قیمت سمعک  IIC، حداقل 3/000/000 تومان و اگر سطح تکنولوژی عالی (Premium) باشد، قیمت سمعک نامرئی IIC، حداقل 7/000/000  تومان است.

چنانچه سطح تکنولوژی به کار رفته در سمعک‌های نامرئی CIC، تکنولوژی پایه (Basic) باشد، قیمت سمعک CIC، حداقل 1/500/000 تومان، اگر سطح تکنولوژی سمعک محدوده متوسط (Mid-range) باشد، قیمت آن حداقل 2/500/000 تومان و اگر سطح تکنولوژی عالی (Premium) باشد، قیمت آن حداقل 7/000/000  تومان است.

قیمت سمعک نامرئی

مزایای سمعک نامرئی

بسیاری از کسانی که سمعک استفاده می کنند نگران آشکار شدن بیش از حد دستگاه هایشان هستند - و کلینیک فوق تخصصی موج آماده است تا این نگرانی را با خرید سمعک نامرئی با کیفیت با قیمت مناسب برطرف کنیم. مراقبت از شنوایی شما باید در اولویت باشد، اما متأسفانه بسیاری از ما خودآگاهی ناشی از استفاده از سمعک را تجربه کرده ایم. با این حال، با در دسترس بودن سمعک های نامرئی، می توانید به راحتی این مشکل را حل کنید و مشکلات شنوایی خود را پشت سر بگذارید.

در سال های اخیر محبوبیت سمعک های نامرئی افزایش یافته و شاهد نوآوری های شگفت انگیز برای کسانی که از سمعک استفاده می کنند ، سمعک نامریی می تواند گزینه بسیار جذابی باشد. آنها به افراد اجازه می دهند بدون توجه به آنها فعالیت های روزمره خود را انجام دهند .

  راحتی: سمعک های نامرئی به دو صورت راحتی فوق العاده ای را ایجاد می کنند. اول ، آنها معمولاً بسیار عمیق تر از دستگاه های دیگر در مجرای گوش قرار می گیرند و ارتعاشات داخلی کمتری ایجاد می کنند سمعک  نامرئی نیز بسیار کارآمد هستند. از آنجا که آنها نسبت به سایر سمعک ها بسیار نزدیکتر به پرده گوش هستند ، سمعکهای نامریی به قدرت یا خروجی صوتی زیادی برای رسیدن به همان میزان بلندی برای شنونده نیاز ندارند. آنها همچنین می توانند احتمال تجربه بازخورد  منفی را ، به ویژه هنگام تلفن ، کاهش دهند - این یک مشکل بزرگ برای بسیاری از کاربران سمعک است.
ثانیاً ، معمولاً بسیار کوتاه تر است ، سمعک های نامرئی اغلب باعث می شود امواج صوتی با صدای کم به گوش بیرونی رها شده یا خارج شوند ، در نتیجه باعث تحریک کمتر استفاده کنندگان به صورت روزانه می شود. یکی از علتهای اصلی خرید سمعک نامرئی از دید مشتریان ممکن است همین موضوع باشد که انها را ترغیب به خرید و استفاده  از آن میکند.


    کیفیت صدای طبیعی: هنگامی که از سمعک نامرئی استفاده می کنید ، بندرت سیم یا لوله ای مانع می شود و قرارگیری پیچیده تر حتی ممکن است توانایی شما را برای تعیین محل یا تعیین منشاء صداها - برخلاف انجام مقدار معینی ، افزایش دهد.

. کاهش شنوایی جای خجالت ندارد. با وجود این ، بسیاری از مردم سمعک نامرئی را انتخاب می کنند  
 
استفاده از سمعک نامرئی می تواند اعتماد به نفس شما و همچنین سلامت کلی شنوایی شما را افزایش دهد. با یکی از متخصصین شنوایی شناس ما وقت بگذارید تا شنوایی شما را ارزیابی کرده و در مورد بهترین روش کار راهنمایی شوید. خرید سمعک با توجه به سبک زندگی شما میباشد که میتوانید از کارشناسان و پزشکان مجرب ما بهره ببرید.

 

آیا سمعک نامرئی برای من مناسب است؟

اینکه کدام سمعک نامرئی مناسب است به عوامل زیادی بستگی دارد، از جمله ویژگی های مورد نظر، آناتومی گوش شما، نیازهای خاص سبک زندگی، بودجه، جذابیت های زیبایی و موارد دیگر. به عنوان مثال، سمعک های سفارشی در حال حاضر انتخابی عالی هستند، زیرا هنگام پوشیدن یا برداشتن ماسک صورت، گره نمی خورند یا کنده نمی شوند. سمعک های نامرئی توسط یک متخصص شنوایی به صورت سفارشی نصب می شوند. آنها برای نشستن راحت و عمیق در کانال گوش شما طراحی شده اند.

 

 

 قیمت سمعک نامرئی

 

سمعک نامرئی برای چه کسانی مناسب هستند؟

فرد همچنین باید این واقعیت را در نظر بگیرد که ایجاد جرم گوش ممکن است در مورد سمعک های نامرئی مشکل ایجاد کند. این دستگاه ها می توانند موم را به عمق کانال گوش وارد کرده یا باعث ایجاد موم در داخل سمعک شوند.
این نوع سمعک ها برای کم شنوایی های خفیف تا شدید تجویز می شود.
در نوزادان و کودکان زیر 7 سال به دلیل رشد تدریجی کانال گوش و کوچک بودن قطر کانال تجویز نمی شود.

 

انواع سمعک نامرئی:

    نامرئی در کانال (IIC)
    کاملاً داخل کانال (CIC)
    داخل کانال (ITC)

افراد دستگاه های IIC را در عمق کانال گوش قرار می دهند و با کشیدن یک رشته کوچک آنها را برمی دارند.

مدلهای CIC و ITC مشابه هستند اما عمیقاً در مجرای گوش قرار ندارند.

 

سخن پایانی: سمعک های نامرئی در کانال گوش قرار می گیرند. بنابراین از بسیاری جهات، به نظر نمی رسد چیزی در گوش شما وجود داشته باشد. در واقع تقریباً نامرئی است.سمعک های نامرئی داخل گوش به صورت سفارشی و متناسب با شکل گوش شما ساخته می شوند. یک دستگاه شنوایی سفارشی با استفاده از قالب گوش ساخته می شود که متخصص شنوایی شما آن را از گوش شما می سازد. انواع سمعک های نامرئی داخل گوش وجود دارد. Invisible-in-Canal (IIC) کوچکترین محصول سفارشی موجود است. سمعک نامرئی IIC در اعماق مجرای گوش قرار می گیرد، بنابراین عملاً برای همه افراد اطراف شما قابل تشخیص نیست. سمعک های نامرئی IIC راه حل مناسبی برای کسانی است که می خواهند یک سمعک محتاطانه داشته باشند و کم شنوایی خفیف تا متوسط دارند.

 

 

 

  مشاوره رایگان واتساپ: 09191762203