۱۹:۰۱:۴۴ | پنجشنبه, ۳ خرداد ۱۴۰۳

Hearing Center Moj Hearing Aid
سمعک هوشمند

سمعک هوشمند

  • ادمین
  • ۱۳۹۸/۰۴/۱۲
  •  5546 بازدید

سمعک هوشمند چیست؟

وسایل کمکی برای افراد ناشنوا فراتر از تقویت شنوایی آنها هستند. "سمعک هوشمند" در حال حاضر به مردم این امکان را می دهند که موسیقی خود را پخش کنند ، خانه های خود را اداره کرده و بر سلامت خود نظارت داشته باشند.
این نوع سمعک ها دارای تکنولوژی بالاتری نسبت به سمعک های دیجیتال بوده و علاوه بر داشتن مزایای سمعک دیجیتال دارای چندبرنامه نیز می باشند که متناسب با صدای محیط و به صورت اتومات تغییر برنامه می دهند و به لحاظ قیمتی متوسط به بالا هستند

در سمعک های هوشمند وایرلس علاوه بر داشتن تکنولوژی سمعک های هوشمند، قابلیت اتصال وایرلس به سایر وسایل صوتی و تصویری را داشته و راحتی بیشتری را برای کاربر سمعک فراهم می کند و قیمت این سمعک ها از سایر سمعک ها بیشتر است.

سمعک های هوشمند، مینی کامپیوترهای فوق العاده قدرتمندی هستند.

امروزه بسیاری از سمعک‌های موجود در بازار هوشمند هستند. آنها کیفیت صدای استثنایی را ارائه می دهند که با شنوایی معمولی برابری می کند و همچنین با بلوتوث سازگار است.

 

 سمعک‌های هوشمند به گونه‌ای طراحی شده‌اند که تجربه شنیداری شما را آسان‌تر و یکپارچه‌تر کنند. با یک سمعک هوشمند می توانید به دستگاه های مورد علاقه خود متصل شوید و از تمام صداهایی که دوست دارید لذت ببرید.

 

سمعک‌های هوشمند دارای اتصال بلوتوث هستند، بنابراین می‌توانید تماس‌های تلفنی، موسیقی و صدای تلویزیون را مستقیماً با سمعک خود پخش کنید.

 با بلوتوث، برای شنیدن واضح بلندگو در انتهای دیگر گوشی یا شنیدن تلویزیون، نیازی به دستگاه واسطه ندارید. کنترل آن از طریق یک برنامه است.

 

سمعک  هوشمند یک وسیله الکترونیکی کوچک است که در داخل یا پشت گوش(ها) استفاده می شود تا به شنوایی، درک گفتار، ارتباطات و کیفیت کلی زندگی کمک کند و بهبود بخشد.

 

 همه سمعک ها، صرف نظر از سبک یا اندازه، دارای چهار جزء اساسی هستند.

 آنها با هم صداها را برای صاحبش بلندتر و واضح تر می کنند.

در اینجا به برخی از ویژگی های یک سمعک خوب برای خرید اشاره میکنیم، تا شما عزیزان بتوانید بهترین محصول را خریداری کنید.

میکروفون

میکروفون سمعک صداهای محیط اطراف را دریافت کرده و به سیگنال های الکتریکی تبدیل می کند.

 

تقویت کننده

 تقویت کننده سمعک قدرت کلی یا بلندی سیگنال های دریافتی از میکروفون را افزایش می دهد.

 اجزای کامپیوتری پیچیده صداها را تغییر می دهند، به طوری که فقط آنهایی که برای کاربر مرتبط هستند تقویت می شوند.

 

گیرنده

گیرنده - همچنین به عنوان بلندگو شناخته می شود - سیگنال های الکتریکی میکروفون را به سیگنال های صوتی شنیده شده توسط کاربر تبدیل می کند.

 

باتری

 باتری سمعک به عنوان منبع انرژی برای سمعک عمل می کند. خواه باتری های قابل شارژ یا هوای روی یکبار مصرف، سمعک برای کار کردن باید قدرت داشته باشد.

 

کنترل حافظه

 یک کنترل حافظه به کاربر این امکان را می دهد که بین حافظه هایی که از قبل در سمعک برای محیط های مختلف برنامه ریزی شده اند جابجا شود.

 این ویژگی همچنین در همه سبک های سمعک موجود نیست و ممکن است برای همه کاربران سمعک مطلوب نباشد.

 

قلاب گوش

 این یک اتصال پلاستیکی شفاف است که به دستگاه متصل می شود و بالای گوش حلقه می زند.

 قلاب گوش سمعک را به لوله وصل می کند.

این قسمت را فقط می توان در دستگاه های پشت گوش (BTE) پیدا کرد.

 

قالب گوش

 قالب گوش قطعه ای سفارشی در داخل گوش است که به سمعک متصل می شود تا به مهار صدای داخل گوش کاربر کمک کند.

قالب گوش سفارشی از قالبی از گوش ساخته می شود که توسط متخصص شنوایی گرفته شده است.

 

 اینکه آیا فردی به قالب گوش نیاز دارد یا خیر، بهترین تصمیم با متخصص شنوایی شما است.

 

تهویه

 این سوراخی است که از سمعک سفارشی یا قالب گوش می گذرد. به جریان هوا در داخل و خارج گوش اجازه می دهد تا از عفونت و احساس بسته شدن گوش جلوگیری کند.

 

محافظ موم

محافظ موم یک فیلتر کوچک است که جرم گوش را می گیرد و از ورود آن به اجزای الکترونیکی سمعک جلوگیری می کند.

 

 

کنترل از طریق یک برنامه از آنجایی که سمعک‌های هوشمند دارای اتصال بلوتوث هستند، می‌توانید آن‌ها را به گوشی هوشمند خود متصل کرده و با استفاده از یک اپلیکیشن کنترل کنید.

می‌توانید صدا را تنظیم کنید، برنامه‌ها را تغییر دهید و حتی پیشرفت شنوایی خود را از کف دست دنبال کنید

 

چرا باید سمعک هوشمند را امتحان کنید؟

 

اتصال بی سیم سمعک‌های هوشمند دارای اتصال بلوتوث هستند، بنابراین می‌توانید تماس‌های تلفنی، موسیقی و صدای تلویزیون را مستقیماً به سمعک خود پخش کنید. با بلوتوث، برای شنیدن واضح بلندگوی طرف دیگر گوشی یا شنیدن صدای تلویزیون، نیازی به دستگاه واسطه ای ندارید.

 

ویژگی های سمعک هوشمند

 

تنظیم خودکار سمعک با محیط اطراف

شما سمعک های هوشمند کاملا دیجیتال هستند و می توانند به طور خودکار با صدای محیط شما تنظیم شوند.

 اگر در یک اتاق شلوغ با چندین بلندگو و صدای پس زمینه هستید، سمعک شما می تواند بین نویز فیلتر شده و بر روی فردی که با او صحبت می کنید تمرکز کند.

اپلیکیشن های گوشی هوشمند تجربه شنوایی سفارشی را ارائه می دهند.

بخشی از چیزی که این اتصال بی سیم را بسیار باورنکردنی می کند، سهولت استفاده است.

 که همراه با سمعک پیشرفته شما ارائه می شود. در بیشتر موارد، می‌توانید اپلیکیشنی را روی گوشی هوشمند خود نصب کنید که به شما امکان می‌دهد صدا را تنظیم کنید یا تنظیمات سمعک خود را تغییر دهید.

 می‌توانید بسته به محیطی که در آن هستید یک تجربه شنیداری سفارشی ایجاد کنید، همه اینها با لمس ساده و محتاطانه صفحه نمایش تلفن خود صورت میگیرد.

 

 

کاهش نویز ناگهانی و ضربه

این ویژگی نویزهای بلند و ناگهانی مثل صدای بلند برخورد دو شئ را حذف می کند و سبب راحتی شنیداری می شود.

 

شنوایی شفاف

 سمعک های امروزی کیفیت صدایی دارند که در حد شنوایی معمولی است.

 با یک سمعک هوشمند، می توانید حتی در چالش برانگیزترین محیط های گوش دادن به وضوح بشنوید.

از آنجایی که فناوری سمعک هوشمند بسیار پیشرفته است، می توانید صداهای ملایم تری مانند آواز خواندن پرندگان، باران و حتی زمزمه افراد را بشنوید.

 

 

بهبود درک گفتار با یک سمعک هوشمند، می‌توانید مکالمه اطراف خود را بهتر بشنوید و کلمات و صداهایی را که قبلاً نمی‌شنیدید، دریافت کنید. این کار درک گفتار شما را بهبود می بخشد و به فعال و سالم نگه داشتن مغز شما کمک می کند.

 

انواع سمعک نامرئی داخل گوشی

سمعک ها به صورت کلی به دو دسته سمعک پشت گوشی و داخل گوشی دسته بندی می شوند.

 سمعک نامرئی جزوه سمعک های داخل گوشی دسته بندی می شوند.

 

 

نکاتی قبل از خرید سمعک هوشمند

 

یک قرارداد کتبی دقیق دریافت کنید. مطمئن شوید که قرارداد شما به شما اجازه می دهد کمک های خود را برگردانید و در صورت عدم رضایت بیشتر پول خود را پس بگیرید.

 

 همچنین باید طول دوره آزمایشی، طول گارانتی و آنچه را پوشش می‌دهد، خدمات تعدیل، پوشش بیمه و خسارت، و اینکه دقیقاً چه چیزی در قیمتی که به شما داده می‌شود شامل شود.

 

فقط آنچه را که نیاز دارید بخرید

قابلیت بلوتوث یک چیز اضافی راحت است، اما می تواند صدها دلار به صورت حساب شما اضافه کند. اگر فکر نمی کنید از آن استفاده کنید، از آن بگذرید.

اینگونه هزینه کردن شما نیز کم میشود.

 

چگونه بلوتوث با سمعک‌های وایرلس کار می‌کند؟

 

برخی سمعک‌های هوشمند وایرلس می‌توانند مستقیم به محصولات اپل متصل شوند، برخی دیگر از رابطی به‌نام استریمر می‌توانند، به محصولات اپل یا سایر ودستگاه‌های بلوتوثی از جمله گوشی‌های موبایل اندروید متصل شوند.

 

درخواست تخفیف کنید

 اگرچه تنها 14 درصد از کاربران سمعک در نظرسنجی ما سعی کردند قیمت کمتری را به توافق برسند، تقریباً نیمی از آن‌ها موفق شدند. بنابراین، هر جا خرید می‌کنید، چانه بزنید یا مدلی با قیمت پایین‌تر بخواهید.

 

 

بهترین سمعک موجود در بازار در سال 2021 کدام است؟ بهترین بررسی سمعک Signia Stiletto X بهترین انتخاب ما برای مشتریانی است که به دنبال سمعک BTE با کیفیت، سبک و شیک هستند.

 

مزایای شگفت انگیز سمعک هوشمند

سمعک های هوشمند فوق العاده قدرتمند ، کوچک کامپیوتر هستند. امروزه بسیاری از سمعک های موجود در بازار هوشمند شناخته می شوند. آنها کیفیت صدای استثنایی را ارائه می دهند که در حد شنوایی معمولی است و همچنین با بلوتوث سازگار است.

سمعک های هوشمند به گونه ای طراحی شده اند که تجربه گوش دادن شما را آسان تر و یکپارچه تر کنند. با استفاده از یک سمعک هوشمند ، می توانید به دستگاه های مورد علاقه خود متصل شوید و از همه صداهایی که دوست دارید لذت ببرید.
چرا باید از یک سمعک هوشمند استفاده کرد؟

    قابلیت اتصال بی سیم سمعک های هوشمند دارای اتصال بلوتوث هستند ، بنابراین می توانید تماس های تلفنی ، موسیقی و صدای تلویزیون را مستقیماً به سمعک خود منتقل کنید. با بلوتوث ، نیازی به وسیله واسطه ای ندارید تا بلندگو را در انتهای دیگر تلفن به وضوح بشنوید یا تلویزیون را بشنوید.
    کنترل از طریق یک برنامه از آنجا که سمعک های هوشمند بلوتوث هستند ، می توانید آنها را به تلفن هوشمند خود متصل کرده و با استفاده از یک برنامه آنها را کنترل کنید. می توانید میزان صدا را تغییر دهید ، برنامه ها را تغییر دهید و حتی پیشرفت شنوایی سنجی خود را از کف دست پیگیری کنید.
    تنظیم خودکار محیط شما سمعک های هوشمند کاملاً دیجیتالی هستند و می توانند به طور خودکار با صدای محیط شما سازگار شوند. اگر در یک اتاق شلوغ با بلندگوهای متعدد و سر و صدای پس زمینه هستید ، سمعک شما می تواند بین نویز فیلتر کرده و بر روی شخصی که با او صحبت می کنید تمرکز کند.
    شنوایی شفاف. سمعک های امروزی دارای کیفیت صوتی هستند که در حد شنوایی معمولی است. با استفاده از یک سمعک هوشمند ، می توانید حتی در سخت ترین محیط های شنیداری به وضوح بشنوید. از آنجایی که فناوری سمعک هوشمند بسیار پیشرفته است ، می توانید صداهای ملایم تری مانند آواز پرندگان ، باران و حتی زمزمه یخچال را بشنوید.
    بهبود درک گفتار. با استفاده از یک سمعک هوشمند ، می توانید مکالمه اطراف خود را بهتر بشنوید و کلمات و صداهایی را که قبلاً نمی شنیدید ، دریافت کنید. این امر درک گفتار شما را بهبود می بخشد و به فعال و سالم نگه داشتن مغز شما کمک می کند.

امروز یک سمعک هوشمند امتحان کنید

استفاده از سمعک هوشمند مزایای زیادی دارد. از درک بهتر شنوایی و گفتار گرفته تا ارتباط آسان ، یک سمعک هوشمند می تواند زندگی شما را آسان کند. سمعک های هوشمند طوری طراحی شده اند که شنوایی بهتر و راحت تری را برای شما فراهم کنند.

اگر به سمعک های هوشمند علاقه دارید یا می خواهید سمعک های فعلی خود را ارتقا دهید ، همین امروز با کلینیک فوق تخصصی موج تماس بگیرید. ما می خواهیم شما بهترین صدای خود را بشنوید و از راحتی سمعک های هوشمند لذت ببرید. همین امروز با ما تماس بگیرید تا از قرار ملاقات خود برای بررسی گزینه های خود برای سمعک های هوشمند استفاده کنید.

سمعک هوشمند چقدر می تواند دوام بیاورد؟

سمعک می تواند از سه سال تا هفت سال دوام بیاورد - برای برخی افراد، حتی بیشتر.

 متغیرهایی که بر این طول عمر تأثیر می گذارند عبارتند از اینکه ابزار چقدر خوب ساخته شده است، چقدر خوب از آن نگهداری می شود، و میزان ساییدگی و پارگی زمانی که ساعت های زیادی در روز در گوش شما پوشیده می شود، چقدر است.

 

 

آیا سمعک هوشمند می تواند به شنوایی شما آسیب برساند؟

 شنیدن وسعت صداهای اطراف شما اکنون به "عادتی جدید" شما تبدیل شده است. …

 اگرچه ممکن است به نظر برسد که افزایش سطح صدا با استفاده از دستگاه های شنوایی می تواند به گوش شما آسیب برساند (به همه ما در مورد بلند کردن بیش از حد موسیقی هشدار داده شده است!)، سمعک های برنامه ریزی شده به درستی به خودی خود آسیبی به شنوایی شما وارد نمی کنند. .

 

قیمت سمعک هوشمند

تقریبا میشه گفت قیمت سمعک هوشمند ار یک میلیون و دویست هزار تومان شروع میشود به بالا

قیمت سمعک های هوشمند متغیر هستند و شما عزیزان طبق سمعکی که انتخاب میکنید پول میدهید.

اگر سمعکی با امکانات بسیار بالا بخواهید که از برند خوب و عالی باشد پول بسیار زیادی باید صرف خرید سمعک کنید.

 

اگر سمعکی با امکانات کمتر بخواهید قطعا پول کمتری باید صرف خرید سمعک هوشمند کنید.

چگونه سمعک هوشمندی خوب انتخاب کنیم.

ما فقط سمعک را از تولیدکنندگان با شهرت انتخاب میکنیم.

سمعک ها وسایل پزشکی هستند که باید معیارهای تایید شده توسط سازمان غذا و دارو (FDA) را داشته باشند.

 ما تعداد زیادی نظرات مصرف کنندگان آنلاین را خواندیم و با افرادی که از برخی از آنها استفاده می کنند صحبت کردیم. ما فقط سمعک هایی را انتخاب کردیم که به طور مداوم نظرات مثبت بیشتری نسبت به نظرات منفی دارند.

 اکثر سمعک‌های موجود در این لیست با گزینه‌های تامین مالی، ضمانت سازنده و آزمایشی بدون خطر 30 روزه یا بیشتر ارائه می‌شوند

ما طیف وسیعی از ویژگی‌هایی را که برای مصرف‌کنندگان مهم هستند، از جمله:

•           سمعک نامرئی

•           اتصال بلوتوث

•           راحتی در استفاده

•           کاهش نویز تطبیقی

•           تسکین وزوز گوش

•           گزینه های مناسب سفارشی قیمت

•           قابلیت شارژ مجدد

 

 

سخن پایانی:

استفاده از سمعک هوشمند مزایای زیادی دارد.

از درک بهتر شنوایی و گفتار گرفته تا اتصال آسان، یک سمعک هوشمند می تواند زندگی شما را آسان تر کند.

سمعک های هوشمند به گونه ای طراحی شده اند که شنوایی بهتر و راحت تری را برای شما فراهم کنند.

اگر به سمعک هوشمند علاقه مند هستید یا می خواهید سمعک فعلی خود را ارتقا دهید، همین امروز با ما تماس بگیرید. ما می خواهیم شما بهترین شنیداری را داشته باشید و از راحتی سمعک های هوشمند لذت ببرید.

همین امروز با ما تماس بگیرید تا برای بررسی گزینه های خود برای سمعک هوشمند، وقت ملاقات بگیرید.

میتوانید سمعکی با گارانتی و با بهترین قیمت را از کلینیک موج خریداری کنید.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر  و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

09191762203

 

  مشاوره رایگان واتساپ: 09191762203